Logo
Loading

A88 stworzyliśmy z potrzeby realizacji osobistych celów opartych na szeregu wyższych wartości i umiejętności, które definiują nas jako pracownie architektoniczną. Poszukujemy wyzwań, nowych rozwiązań, myślimy nieszablonowo, jesteśmy otwarci na dyskusje, a przede wszystkim zawsze staramy się w najlepszy sposób odpowiedzieć na oczekiwania klienta.

Posiadamy szerokie doświadczenie w zakresie realizacji obiektów użyteczności publicznej, budynków mieszkalnych, biurowych jak i projektów urbanistycznych. W procesie projektowym analizujemy zagadnienia natury architektonicznej szukając punktów styku na wielu płaszczyznach: technicznej, społecznej, ekonomicznej, kulturowej i środowiskowej. Poszukujemy klarownych, czystych form estetycznych uwzględniających przeznaczenie budynków, jak i kontekst otoczenia. Wyróżnienia i nagrody uzyskane przez nas w prestiżowych konkursach architektonicznych, potwierdzają, że nie obawiamy się stawiać czoła nawet najbardziej skomplikowanym zagadnieniom i procesom inwestycyjnym.

Zakres naszej działalności zawiera konsultacje programowe, analizy chłonności, projektowanie architektoniczne we wszystkich fazach, projekty wnętrz i architekturę krajobrazu.

Zapraszamy do kontaktu.

ZESPÓŁ:
Katarzyna Adamiak
e-mail: k.adamiak@a-88.pl
Paulina Płuciennik
e-mail: p.pluciennik@a-88.pl
Igor Drożdż
e-mail: i.drozdz@a-88.pl